Volkswagen Passat līzingā, nopirkt Volkswagen Passat B7 līzingā

Kad Volkswagen ir pieejams par pašizmaksu?

Cenu sezonalitāte – jēdziens, kas piemīt precēm, kuras tiek izmantotas noteiktā gadalaikā. Saprotams, mēs nepirksim ragavas vasarā, bet peldkostīmu ziemā. Bet vai sezonalitāte skar automašīnas, ja mēs tās izmantojam jebkurā gadalaikā?

Plānojam Volkswagen Passat iegādi līzingā: izvēlamies sezonu

Jā, patiešām Volkswagen Passat cena mainās atkarībā no gadalaika, bet šādu sezonalitāti nevar uzskatīt par dabisku, tā drīzāk raksturo līzinga kompāniju un auto centru mārketinga aktivitātes.

Janvāris – visizdevīgākais periods Volkswagen iegādei auto līzingā https://lkcentrs.lv/visi-krediti/avtolizings-lizings/ . Šajā periodā auto piedāvājums nav pieprasīts, līzinga rādītāji sasniedz minimālos rādītājus, bet dīleri un menedžeri visiem spēkiem cenšas “noslēgt” pārdošanas plānu. Turklāt tiem ir jāatbrīvo noliktavas jaunām automašīnām. Šo laiku raksturo akcijas, izpārdošanas un bonusi bezmaksas apdrošināšanas veidā.

Februāris – akciju vairāk var jau nebūt, bet joprojām būs spēkā izpārdošanas piedāvājums. Cenas automašīnām un nomai var būt vēl zemākas par janvāra cenām, jo tas ir pēdējais mēnesis pirms noliktavas atjaunošanas.

Marts – aktīvu auto pārdošanu mēnesis sekundārajā tirgū. Piedāvājums sadārdzinās, bet sievietes var cerēt uz akcijām un izpārdošanām par godu 8.martam.

Aprīlis – maijs – tas ir periods, kad Volkswagen sasniedz maksimālo cenu neatkarīgi no pārdošanas veida: auto līzings vai par skaidru naudu. Pirkumus šai laika periodā nevar nosaukt par izdevīgiem, tāpēc līzinga pakalpojumus izmanto tikai tie, kam steidzami nepieciešams transportlīdzeklis.

Jūnijs – augusta vidus – pēc auto piedāvājuma vairs nav paaugstināta pieprasījuma, tāpēc auto līzingam palīgā nāk akcijas un izpārdošanas. Šai laikā Volkswagen iegāde būs tikpat izdevīga kā janvārī.

Augusta vidus – novembra sākums – auto līzinga piedāvājums atkal kāpj debesīs, pateicoties paaugstinātajam pieprasījumam. Un kaut arī formāli akcijas un izpārdošanas aizpilda visus sludinājumus, faktiski šie piedāvājumi līdzinās nullei.

Novembra vidus – decembris – tradicionālais pirmssvētku izpārdošanu un akciju periods, bet šādus piedāvājumus ne vienmēr var viennozīmīgi raksturot kā izdevīgus. Nereti nosacījumi ir pārāk neskaidri, tāpēc izdarīt secinājumu nav viegli. Šo periodu līzingā raksturo augsts mārketinga līmenis. Tāpēc šķietami izdevīgā piedāvājumā jūs varat nesaskatīt pārdevēja viltību. Kaut arī sekundārajam tirgum šis ir lielisks laiks, lai iegādātos nesliktu Volkswagen līzingā par izdevīgu cenu, jo pirmssvētku ažiotāža ir galvenais visus izpārdošanu uzdevums: pēc iespējas vairāk pārdot un pārvērst automašīnas naudā.

Dažādu Volkswagen iegādes veidu salīdzināšana

Lai detalizētāk tiktu skaidrībā ar dažādu auto tirdzniecības piedāvājumu pieejamību, mēs salīdzināsim auto līzingu ar diviem konkurējošiem darījumiem: auto kredītu un automašīnas iegādi par skaidru naudu.

 1. Auto līzings un auto kredīts. Kādas ir auto līzinga priekšrocības:
 • Procentu likme vienmēr ir mazāka par kredīta likmi.
 • Samazināti ikmēneša maksājumi salīdzinājumā ar kredītu.
 • Ātra noformēšana.
 • Nav ķīlas un pirmās iemaksas.
 • Automašīnas noma ar iespējamo auto atgriešanu īpašnieka rokās.
 • Pilna servisa pakalpojums.
 • Tiesības izvēlēties auto kā dīlera noliktavā, tā arī ar privāto sludinājumu palīdzību.
 • Iespēja izvēlēties starp jaunu un lietotu auto.
 • Paplašināta apdrošināšanas pakete. Apdrošināšanas cena tiek maksāta kopā ar ikmēneša maksājumiem.

 

 1. Auto līzings un iegāde par skaidru naudu. Priekšrocības ir identiskas iepriekšējam punktam, bet pats galvenais: jūs varat iegādāties vai iznomāt automašīnu, ja jums nav naudas uzkrājumu. Pat, ja nolemsiet iegādāties jaunu Volkswagen no auto salona noliktavas, jūs varēsiet to noformēt nomā, bet vēlāk izvēlēties šīs vai jau citas automašīnas pilnu iegādi vai nomu. Procentu likme Volkswagen nomai būs tik niecīga, ka jūs to pat neievērosiet. Dažās kompānijās, tādās kā, Latvijas Kredītu Centrs, tā sākas no 2% gadā. Ar pilnu pakalpojumu servisu jums nāksies apmaksāt arī papildus auto izdevumus.

Kam ir noderīga jauna Volkswagen noma ar pilna servisa paketi?

Jaunām automašīnām parasti nav nepieciešami lieli izdevumi, bet dīlera tehniskā apkope tiek sniegta ar samērā izdevīgiem nosacījumiem. Ja īpašu problēmu ar automašīnu nav, tad pilna servisa pakalpojums sastāvēs tikai no tiem produktiem, kurus jūs patiešām lietojat: apdrošināšana, autostāvvieta, riepu montāža u.c. Šādās situācijās pilns serviss “neuzpūš” procentu likmi: pieslēdzot līzingam pilnu servisu jaunas automašīnas nomai, jūs iegūstat iespēju nerūpēties par to – par to parūpēsies citi servisi. Šāds pakalpojumu klāsts ir populārs to autovadītāju vidū, kas nav pieraduši patstāvīgi veikt auto apkopi, iedziļināties visās automašīnas dzīves niansēs. Daudz būtiskāk gada procentu likme var palielināties pasūtītās apdrošināšanas apjoma dēļ, bez kā automašīnas noma nav iespējama.

Piesakies jaunumiem
Piesakies pozitīviem e-pastiem!
Pieteikties!

Pozitīvisma deva!

Saņem regulārus pozitīvus citātus no motivējošiem autoriem savā e-pastā.

Pievienojies!
close-link