Pasaules iedvesmotājs Robins Šarma

Robina Šarmas biogrāfija: no advokāta par rakstnieku

Robinu Šarmu mēs zinām kā patiesi iedvesmojošu un aizraujošu grāmatu autoru. Šarma ir 1965. gadā dzimis indiešu izcelsmes kanādiešu rakstnieks, līderības mākslas un personīgās izaugsmes speciālists, kura grāmatas ierindojas pasaules bestselleru sarakstā. Robina Šarmas biogrāfija nav mazāk aizraujoša par viņa grāmatām – jaunībā viņš izvēlējās studēt tiesību zinātni, iegūstot divus akadēmiskos grādus. Līdz ar maģistra grāda iegūšanu tiesību zinātnē, Šarma uzsāka karjeru kā advokāts. Nostrādājis vairākus gadus, Šarma saprata, ka, lai arī karjeras sākums ir ļoti veiksmīgs un panākumiem bagāts, tas tomēr nesniedz gaidīto emocionālo piepildījumu un gandarījumu. Pametis advokāta darbu, Šarma 30 gadu vecumā uzrakstīja un publicēja savu pirmo grāmatu “MegaLiving!: 30 Days to a Perfect Life”. Pēc diviem gadiem, 1996. gadā, Šarma sarakstīja un publicēja grāmatu, kas beidzot nesa viņa vārdu plašajā pasaulē un vēl aizvien iedvesmo miljoniem lasītāju – “Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari”. 

No-Advokata-Uz-Rakstnieku Robins Šarma

Talantīgais rakstnieks, 11 bestselleru autors, ne tikai raksta grāmatas, bet arī vada seminārus un lekcijas visā pasaulē par vadību un personīgo izaugsmi. Viņa misija ir palīdzēt cilvēkiem iepazīt savu iekšējo būtību, maksimāli izmantot to, kas ir dots, kā arī sasniegt jaunas virsotnes kā privātajā, tā arī profesionālajā dzīvē. Robina Šarmas citāti, padomi un literatūras darbi lasītājiem ir kā motivācijas avots, kas sniedz patiesu iedvesmu un jaunus spēkus!

Robina Šarmas grāmatas

“Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari” (1996)

Pārdoti vairāk nekā četri miljoni eksemplāru 51 valodā un iedvesmoti lasītāji visā pasaulē – tā var raksturot pirmo grāmatu, kas nesa pasaules slavu talantīgajam autoram. Stāsts ir par kādu advokātu, kuru trauksmainais ikdienas ritms un kāre pēc panākumiem noved līdz spēcīgai emocionālajai krīzei. Ar cerību atgūt dzīvesprieku un sākt dzīvot laimīgu dzīvi, viņš dodas uz Indiju. Grāmatas vēstījums paver jaunu skatu uz pasauli un to, ko mēs varam no tās gūt.

Robina Šarmas citāti no grāmatas “Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari”:

“Laime ir ceļš, nevis tā galamērķis. Dzīvo šodienai, jo citas tieši tādas pašas dienas vairs nekad nebūs.”
“Ik mirklis, ko aizvadi, domādams par citu cilvēku sapņiem, izdzēš to laiku, kuru tu varētu veltīt savējiem.”

“Kurš raudās pēc tavas nāves?” (1999)

Šarma šajā grāmatā dalās ar vērtīgiem padomiem un ieteikumiem, kā dzīvot veiksmīgu un laimīgu dzīvi. Grāmata sastāv no 101, savstarpēji nesaistīta, taču ļoti iedvesmojoša stāsta. Galvenā šīs grāmatas mācība – laime neslēpjas bagātībā, varā, dzīves apstākļos, kādos dzīvojam vai lietās, pēc kurām tik ļoti alkstam un tiecamies. Laime ir mūsu pašos, un šī grāmata ar pavisam vienkāršiem padomiem palīdzēs to atrast! Stāstos ir apkopoti visdažādākie padomi par to, kā risināt problēmsituācijas, kā tikt galā ar stresu, uztraukumu un citām situācijām, ar kurām saskaramies ikdienā.

“Jauni paradumi ir ļoti līdzīgi jaunajam kurpju pārim – pirmajās dienās tās būs neērtas. Bet, ja tu tās ievalkāsi kādas trīs nedēļas, tad derēs kā uzlietas.” 

“Līderis bez titula” (2010)

Grāmata, kas ir ierindota pasaules vērtīgāko biznesa un vadības grāmatu reitinga augšgalā, kā arī viena no 11 Robina Šarmas bestselleriem, māca ar salīdzinoši vienkāršiem paņēmieniem sasniegt jaunas virsotnes un augstus rezultātus ikdienas dzīvē un biznesā. Grāmatas vēstījums māca lasītāju, ka katram no mums ir spēja būt līderim, ir tikai jāprot pareizi izmantot šo potenciālu.

Robina Šarmas citāti no grāmatas “Līderis bez titula”:

“Katrā no mums ir līderis, kurš vēlas izlauzties. Katram no mums piemīt dabisks spēks būt par līderi, kam nav nekāda sakara ar lielu titulu vai to, cik veci mēs esam un kur dzīvojam.”
“Viena no brīnišķīgākajām iespējām, kura mums kā cilvēkiem ir dota, ir iespēja izvēlēties to, kā mēs redzam savu vietu pasaulē. Un vēl mums ir dots spēks pieņemt pozitīvus lēmumus, lai arī kādos apstākļos mēs atrastos.

Rakstnieka trumpis - neparastā filozofija

Lasot Robina Šarmas grāmatas, šķiet, ka viņa ieteikumi un padomi ir gaužām vienkārši un pašsaprotami, taču autoram piemīt izcila spēja piemeklēt tādus vārdus, kas burtiski apbur ikvienu Šarmas grāmatu cienītāju. Daudzu lasītāju iemīļotais autors savā dzīves filozofijā ir apvienojis šķietami nesaderīgo – Rietumu kultūrai raksturīgo mērķtiecību, risku, konkurenci un ambīcijas apvienojumā ar Austrumu kultūras harmonisko, uz pārpilnību un pašattīstību vērsto dzīves uztveri. Lai arī katrs Šarmas darbs ir atšķirīgs, tomēr tos visus vieno autora vēlme pārliecināt lasītājums, ka katrā dzīves situācijā – gan veiksmīgā, gan neveiksmīgā – slēpjas kāda patiesi vērtīga mācība. Tas, vai šo mācību spējam saskatīt un izmantot savā labā, ir atkarīgs tikai no mums pašiem!

Robina-Gramatas
Piesakies jaunumiem
Piesakies pozitīviem e-pastiem!
Pieteikties!

Pozitīvisma deva!

Saņem regulārus pozitīvus citātus no motivējošiem autoriem savā e-pastā.

Pievienojies!
close-link