Dīpaka Čopras Septiņi Garīgie Veiksmes Likumi

“Iemācies pateikt nē” – Robins Šarma
July 2, 2019

1) Visas radības avots ir tīrā apziņa… iespējas, kas rodas, meklējot veidu kā izpaust neizpausto. 

Un, kad mēs saprotam, ka mūsu patiesā būtība ir viena no iespējām, mēs nostājamies blakus spēkam, kurā savu izpausmi atradis viss Visumā esošais. 

 

2) Visums darbojas, pateicoties dinamiskai apmaiņai… došana un gūšana ir divi dažādi  Visuma enerģijas plūduma aspekti. Ja mūsos ir vēlme do to, ko paši meklējam, caur mums nebeidz plūst Visuma dāsnums. 

 

3) Katra rīciba rada spēcīgu enerģiju, kas atgriežas pie mums tāda, kādu esam to radījuši… Ko sējam, to arī pļausim. Ja mēs izvēlamies rīkoties tā, lai vairotu prieku un veiksmi citiem, mūsu karmas augļi būs laime un veiksme. 

 

4) Dabas gudrība izpaužas viegli un bez piepūles… tā ir bezrūpīga, harmoniska un mīlestbas piepildīta. Ļaujoties harmonijai, priekam un mīlestībai, mēs bez jebkādas piepūles varam gūt panākumus un veiksmi. 

 

5) Katrā nodomā un vēlmē ir iebūvēts mehānisms, ar kura palīdzību to īstenot…

visu  iespēju valstībā gan nodomam, gan vēlmei ir savs bezgalīgais, organizējošais spēks. Iesējot nodoma sēkliņu auglīgā ausgnē , mēs paļaujamies uz to, ka šis organizējošais spēks darbosies mūsu labā. 

 

6) Nepieķeršanās slēpj sevi neziņas viedumu… neziņas viedumā apslēpta neatkarība no pagātnes, no zināmā, iespēja izkļut no pagātnes apstākļu cietuma. Ar vēlmi iekļūt nezināmajā un visu iespēju valstībā mēs paļaujamies uz radošo prātu, kas vada Visuma deju. 

 

7) Katram ir kāds dzīves uzdevums… kāda vienreizēja dāvana vai talants, ko dot citiem. Ja mēs izmantojam savu talantu, lai kalpotu citiem, mēs iepazīstam arī paši sava gara ekstāzi un triumfu, kas ir visu mērķu mērķis.

Piesakies jaunumiem
Piesakies pozitīviem e-pastiem!
Pieteikties!

Pozitīvisma deva!

Saņem regulārus pozitīvus citātus no motivējošiem autoriem savā e-pastā.

Pievienojies!
close-link