TikaiNesakiNevienam.lv


Ja depresija būtu nopērkama, tad tagad tā būtu viena no ienesīgākajām precēm. Katru dienu vārds “depresija” tiek pieminēts visiespējamākajos veidos. Cilvēki sāk domāt, ka būt depresīvam ir “stilīgi” un popularizē to visur, kur vien iespējams. Es nerunāju par cilvēkiem, kuri PATIEŠĀM ir nomākti, depresīvi, kurus skumjas neatstāj, lai arī ko darītu, nē! Es runāju tieši par tiem, kuri kaut ko tādu uztver kā nākamo “modes kliedzienu”. “O viņš/viņa ir depresīv-s/a? Forši, es laikam arī sākšu būt depresīvs, tas ir stilīgi. Runāšu par pašnāvībām un izlikšos, ka esmu viens no viņiem!”
Attopieties taču! Tas nav veids kā sevi pierādīt, kā izcelties vai ar ko dižoties. NAV! Vispār – kādēļ ir jāizliekas? Tam NAV nekādas jēgas un ar tādām lietām nav jājoko.
Un JŪS, visi, visi cilvēki, kuri biežāk domā negatīvi vai/un bieži bēdājas: jums nešķiet, ka dzīve būtu jaukāka, ja jūs VIENMĒR atrastu iemeslu par ko pasmaidīt? Ja jūs novērtētu katru lietu, kas jums dzīvē ir dota un, ja jūs to novērtētu tieši tad, kad jums tā ir, nevis tikai tad, kad esat to zaudējuši? Arī cilvēki. Cilvēki, kuri jūsu dzīvē parādās, viņiem ir jābūt tur, kur viņi ir, lai arī kas notiktu, bet tie, kuri aiziet, tiem arī ir jāaiziet! Viss, kas notiek, notiek uz labu, tātad, tam tā ir jābūt un dzīve jūs gatavo kam labākam.
Pasmaidiet par to, ka jums ir dota tik ļoti lieliska iespēja aplūkot apkārti, baudīt dabas brīnišķīgo skatu, redzēt savus tuviniekus, dzirdēt savu iecienītāko mūziku, dzirdēt cilvēku labsirdīgos smieklus un smieties tiem līdzi, staigāt pa šīs zemes virsmu, sajust lietas, kuras citi nespēj sajust, jo, diemžēl, tādas privilēģijas viņiem nav dotas! Pasmaidiet par to, ja arī kaut lielākā daļa no šīm iespējām jums ir dota.
Mīļie, izvērtējiet savu dzīvi kārtīgi un padomājiet, vai ir jēga domāt tik šausmīgi negatīvi, ja ir 100000~ iemesli, kādēļ beidzot no sirds pasmaidīt un sākt domāt pozitīvi.

depresijaTavs komentārs
atbalstīt projektuatbalstītāju tops:

Kristīne Jansone
Zane Andersone
Jānis Bērziņš


mēneša jubilāri