tikainesakinevienam.lv

Citāts par dzīvi


Ja es kādu laiku, nejuzdams ne prieku, ne sāpes, esmu pavadījis tā saukto labo dienu remdeni šķērmajā paciešamības gaisotnē, man top tik aukaini sāpīgi un nožēlojami ap manu bērnišķo sirdi, ka es metu savu sarūsējušo pateikšanās dziesmu liru miegainajam apmierinātības dievam viņa apmierinātajā sejā un labāk pacietīšu negantas, svelošas sāpes nekā šo labdabīgo istabas temperatūru. Tādās reizēs manī tūdaļ iedegas mežonīgas ilgas pēc stiprām jūtām, pēc kaut kā nebijuša, niknums uz šo pelēko, seklo, reglamentēto un sterilizēto dzīvi, nevaldāma vēlēšanās satriekt kaut ko drupās, teiksim, kādu universālveikalu vai katedrāli, vai sevi, pastrādāt neprāta pārgalvības, noraut parūkas pārim godātu elku.

Tavs komentārs

*
*
atbalstīt projektu

pupulārākie citāti (skatījumi)

Ojārs Vācietis par atbalstu:
... Uz sava tuvākā saucienu tikai vienreiz tu vari būt mēms - kad vairs neesi dzīvs.

Mihaels Šūmahers par motivāciju:
Es aizgāju, jo man vairs nebija degsmes, motivācijas, es biju noguris. Tobrīd domāju: "Bija labs laiks, šīs ir beigas." Kaut kad pienāk īstais brīdis atzīt, ka ir jābeidz.

Mihaels Šūmahers par uzvarām:
Uzvari vienā sacīkstē, bet nākamā ir jautājuma zīme. Vai tu aizvien esi labākais vai ne? Lūk, tas ir smieklīgi. Bet tas arī ir interesanti. Tas ir izaicinoši. Tev sevi ir jāpierāda katru reizi.

Citāts par draudzību:
Mīlestība kļūdas piedod, draudzība piespiež tās labot.

Ošo par mīlestību:
Vārdam “mīlestība” var būt divas, absolūti dažādas nozīmes. Ne tikai dažādas, bet, pat diametrāli pretējas. Viena – mīlestība kā savstarpējās attiecības, otra – mīlestība, kā stāvoklis. Tajā brīdī, kad mīlestība ir stāsts par attiecībām, tā bieži