tikainesakinevienam.lv

Citāts par dzīvi


”Vairums cilvēku negrib peldēt, iekams nav to iemācījušies.” Vai tas nav asprātīgi? Skaidrs, ka viņi negrib peldēt! Viņi taču radīti dzīvei uz zemes, nevis ūdenī. Un, protams, viņi nevēlas domāt; viņi taču radīti, lai dzīvotu, nevis lai domātu! Jā, un, kas domā, kam domāšana dzīvē kļuvusi galvenais, – šajā jomā, tiesa, var tālu tikt, taču, grozi kā gribi, – tik un tā, apmainījis zemi pret ūdeni, vienudien noslīks.

Tavs komentārs

*
*
atbalstīt projektu

pupulārākie citāti (skatījumi)

Ojārs Vācietis par atbalstu:
... Uz sava tuvākā saucienu tikai vienreiz tu vari būt mēms - kad vairs neesi dzīvs.

Mihaels Šūmahers par motivāciju:
Es aizgāju, jo man vairs nebija degsmes, motivācijas, es biju noguris. Tobrīd domāju: "Bija labs laiks, šīs ir beigas." Kaut kad pienāk īstais brīdis atzīt, ka ir jābeidz.

Mihaels Šūmahers par uzvarām:
Uzvari vienā sacīkstē, bet nākamā ir jautājuma zīme. Vai tu aizvien esi labākais vai ne? Lūk, tas ir smieklīgi. Bet tas arī ir interesanti. Tas ir izaicinoši. Tev sevi ir jāpierāda katru reizi.

Citāts par draudzību:
Mīlestība kļūdas piedod, draudzība piespiež tās labot.

Ošo par mīlestību:
Vārdam “mīlestība” var būt divas, absolūti dažādas nozīmes. Ne tikai dažādas, bet, pat diametrāli pretējas. Viena – mīlestība kā savstarpējās attiecības, otra – mīlestība, kā stāvoklis. Tajā brīdī, kad mīlestība ir stāsts par attiecībām, tā bieži