tikainesakinevienam.lv

Citāts par vērtībām


Mūsu dienās katrs, kas var atļauties iekārtot televīzijas sienas – un to var lielais vairums cilvēku -, ir daudz laimīgāks nekā tas, kurš cenšas pētīt, aptvert, izzināt Visumu, jo to nevar ne aptvert, ne izzināt, neizjūtot savu niecību un vientulību. Es zinu, es esmu mēģinājis. Pie velna to visu! Mums vajag izpriecas, akrobātus, burvju māksliniekus, drosminiekus, reaktīvās automašīnas, gaisa motociklus, pornogrāfiju un narkotiku, visu to, kas rada automātiskus refleksus. Ja luga ir slikta, filma – bezsaturīga, komēdija – tukša, dodiet man dārdošu mūziku! Man šķitīs, ka es reaģēju uz lugu, lai gan tā būs tikai reakcija uz vibrāciju. Bet man tas gluži vienalga. Lai tikai izdrebina līdz kaulam.

Tavs komentārs

*
*
atbalstīt projektu

pupulārākie citāti (skatījumi)

Ojārs Vācietis par atbalstu:
... Uz sava tuvākā saucienu tikai vienreiz tu vari būt mēms - kad vairs neesi dzīvs.

Mihaels Šūmahers par motivāciju:
Es aizgāju, jo man vairs nebija degsmes, motivācijas, es biju noguris. Tobrīd domāju: "Bija labs laiks, šīs ir beigas." Kaut kad pienāk īstais brīdis atzīt, ka ir jābeidz.

Mihaels Šūmahers par uzvarām:
Uzvari vienā sacīkstē, bet nākamā ir jautājuma zīme. Vai tu aizvien esi labākais vai ne? Lūk, tas ir smieklīgi. Bet tas arī ir interesanti. Tas ir izaicinoši. Tev sevi ir jāpierāda katru reizi.

Citāts par draudzību:
Mīlestība kļūdas piedod, draudzība piespiež tās labot.

Ošo par mīlestību:
Vārdam “mīlestība” var būt divas, absolūti dažādas nozīmes. Ne tikai dažādas, bet, pat diametrāli pretējas. Viena – mīlestība kā savstarpējās attiecības, otra – mīlestība, kā stāvoklis. Tajā brīdī, kad mīlestība ir stāsts par attiecībām, tā bieži